Jestem absolwentką Wydziału Malarstwa i Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Malarstwo studiowałam pod kierunkiem profesorów Jerzego Ostrogórskiego, a następnie Mieta Olszewskiego. Duży wpływ na mój rozwój artystyczny miał prof. Roman Gajewski, pod którego kierunkiem powstał rysunkowy aneks do dyplomu.

Pracę dyplomową, nawiązującą sposobem malowania do action painting, malarstwa gestu, oraz street artu, obroniłam w czerwcu 2007.

Moje prace malarskie można było oglądać m.in na wystawie absolwentów gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych w Galerii El w Elblągu ( styczeń – luty 2008r.),  podczas Festiwalu Panda przy ul. Doki 1 w Gdańsku (czerwiec – lipiec 2008r.), w Galerii Klubu Loft w Gdańsku (luty – marzec 2013r.), Cafe Brudershaft (listopad – grudzień 2013r.), na zbiorowej wystawie Sztuki Trójmiasta w Sztuce Wyboru (wrzesień 2017).

Poza malarstwem interesuje mnie projektowanie graficzne. Obecnie współpracuję z kilkoma agencjami reklamowymi i kreatywnymi, prowadząc jednocześnie własną firmę.

Od niedawna posiadam nową pasję – filcowanie na sucho. Wciągnęło mnie tak bardzo, że w ciągu 2 miesięcy powstała masa filcowych figurek. Znajomym spodobały się powstałe stwory i zachęcili mnie otworzenia tego oto sklepu. Przedstawiam więc Rudaki – Filcaki, ręcznie wykonane figurki zwierząt i stworów z wełny czesankowej.